Pytania i odpowiedzi

Którą wersję kursu powinnam wybrać?

Merytoryczna zawartość kursu jest dokładnie taka sama w każdej wersji. W pakiecie premium otrzymujesz audiobooka „Jak zostać Panią Swojego Czasu. Zarządzanie czasem dla kobiet”, notatki wizualne do audiobooka – rysunkowy ebook, ebook „25 zabaw dla dzieci, które uwolnią Twój czas”, narzędzia Pozytywnej Dyscypliny – pdf + filmy video.

Kiedy startuje kurs?

Kurs możesz kupić w każdej chwili, gdy tylko poczujesz, że chcesz zostać mamą, która ma czas. Dostęp do całego kursu dostajesz zaraz po zaksięgowaniu Twojej płatności.

Na jak długo dostaję dostęp do kursu?

Na zawsze. Po wykupieniu kursu możesz wracać do niego w dowolnym czasie (za tydzień, za kwartał, za rok).

Czy mogę pobrać materiały z kursu?

Tak, wszystkie elementy kursu oprócz filmów (zbyt dużo ważą) możesz pobrać na komputer, telefon oraz tablet: audycje online, checklisty, ćwiczenia etc.

Ile kosztuje kurs?

Kurs możesz kupić za 319 zł w pakiecie standard. Cena pakietu premium wynosi 419 zł.

W jaki sposób korzystam z kursu?

Kurs realizujesz samodzielnie. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymujesz dostęp do kursu i możesz korzystać tak długo, jak chcesz, i tak intensywnie, jak chcesz. Przez pierwsze 7 dni otrzymujesz mejle wraz z informacją o kolejnych modułach i linkami.

Ile czasu potrzebuję codziennie na kurs?

Każdy moduł zajmie Ci około 30–45 minut. Moim celem nie jest to, abyś siedziała przed komputerem, lecz abyś dokonywała zmian w swoim życiu. Oprócz tego otrzymujesz ćwiczenia, checklisty i transkrypcje podcastów (jeśli wolisz czytać, niż oglądać). Oczywiście nie musisz przerabiać całego modułu w ciągu jednego dnia; materiał możesz podzielić na mniejsze części. Ilość czasu, jakiego potrzebujesz na pracę z danym modułem, zależy od realizacji ćwiczeń. Ale nie martw się – ćwiczenia nie są teoretyczne, a każde z nich zbliża Cię do Twojego celu.

Czy od razu dostaję dostęp do całego kursu?

Tak. Kurs realizujesz samodzielnie i sama decydujesz o tempie, w jakim to robisz.

Skąd mam pewność, że nauczę się czegoś online?

To proste. Od 14 lat uczę ludzi zarządzania sobą w czasie. Stałam na tysiącach sal szkoleniowych. I z pełną świadomością mówię: dwudniowe szkolenia nie działają. Nie działają dlatego, że przez dwa dni jesteś pełna inspiracji, a później niczego nie robisz. Kurs przewiduje 7 dni pracy, ale dostęp otrzymujesz do końca życia.

Czy dostanę fakturę VAT?

Tak. Od 14 lat prowadzę firmę i jestem VAT-owcem. Jeśli w trakcie dokonywania płatności zaznaczysz okienko „Chcę fakturę VAT”, to zostanie ona automatycznie wystawiona i przesłana na Twoje konto.